Nasledovný priebeh dovozu vozidiel je jedinečný a originálny, vychádza z reálnej praxe, čo potvrdzujú dlhoročné skúsenosti a spokojnosť našich klientov.

Priebeh dovozu vozidla z Nemecka

Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletný dovozný servis a garantujeme Vám bezproblémový priebeh dovozu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a profesionálne. S dovozom áut z Nemecka máme bohaté skúsenosti. Každý náš zákazník je od prvého kontaktu s nami až po samotný dovoz a odovzdanie vozidla o všetkom detailne informovaný. Dovoz má niekoľko krokov, na ktoré osobne dohliadneme a komunikujeme ich so zákazníkom.

1. Pred vycestovaním

Po vybratí konkrétneho vozidla z našej ponuky zákazníkom a pred samotnou kúpou a vycestovaním je od predajcu vyžiadané VIN číslo, na základe ktorého preveríme servisnú históriu. Ak sú informácie pozitívne, po odsúhlasení klientom vycestujeme pre vozidlo do Nemecka.

2. Obhliadka vozidla v Nemecku

Po vycestovaní na miesto kúpy je vozidlo obhliadnuté po technickej aj vizuálnej stránke. Taktiež prebieha skúšobná jazda, motor vozidla sa musí uviesť na pracovnú teplotu.

U každého vozidla je premeraná hrúbka laku, ak sú namerané nežiadúce hodnoty, klient je o nich informovaný, vozidlo má skontrolovanú taktiež servisnú knižku a 2 kľúče.

3. Dovoz na Slovensko

Po nahlásení všetkých skutočností obhliadnutého vozidla a odkonzultovaní si všetkých detailov je vozidlo dovezené na Slovensko. Následne vybavíme všetky potrebné úkony k prihláseniu do evidencie vozidla v SR.

4. ODOVZDANIE VOZIDLA ZÁKAZNÍKOVI

Nakoľko je potrebné, aby pri odovzdaní bola suma za vozidlo kompletne uhradená, u každého nášho zákazníka je potrebou a nutnosťou urobiť osobnú obhliadku ešte pred samotným odovzdaním vozidla.

dovoz audi, bmw, mercedes, porsche a ďalšie značky - EXCELLENT CARS